Filter

Cena

15 € - 45 €

Grilovacie dosky 

 • Unikátna grilovacia doska z radu Granit Diamond Line v čierno-oranžovom prevedení disponuje s 3-vrstvovým, mramorovým povrchom a praktickými, silikónovými rukoväťami, ktoré zostávajú na dotyk chladné.

  Skladom
  28,00 €
 • Praktická grilovacia doska v šedom prevedení disponuje s nepríľnavým, mramorovým povrchom, ktorý umožňuje varenie s minimálnym použitím tuku. Pre bezpečnejšiu manipuláciu je doska doplnená o silikónové, odnímateľné rukoväte, ktoré...

  do 10 prac. dní
  33,00 €
 • Unikátna grilovacia doska z radu Granit Diamond Line v béžovom prevedení disponuje s 3-vrstvovým, mramorovým povrchom a praktickými, silikónovými rukoväťami, ktoré zostávajú na dotyk chladné.

  do 10 prac. dní
  33,00 €
 • Praktická grilovacia doska v čierno-oranžovom prevedení disponuje s nepríľnavým, mramorovým povrchom, ktorý umožňuje varenie s minimálnym použitím tuku. Pre bezpečnejšiu manipuláciu je doska doplnená o silikónové, odnímateľné rukoväte,...

  do 10 prac. dní
  33,00 €
 • Skvelá grilovacia doska je vyrobená z kvalitného liatého hliníka, doplnená o nepríľnavý mramorovým povrch, ktorý umožňuje varenie s minimálnym použitím tuku. Pre maximálny komfort sú rukoväte doplnené o silikónové, odnímateľné prvky.

  do 10 prac. dní
  36,00 €
5 produkty