Filter

Cena

0 € - 60 €

Panvice a woky 

 • Skvelá grilovacia panvica vo farbe burgundy z radu Metallic Line, je doplnená o kvalitný, nepríľnavý, mramorový povrch, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Pre maximálny komfort je panvica vhodná na všetky druhy...

  Skladom
  19,00 €
 • Kvalitná panvica, vyrobená z kovaného hliníka a kvalitného mramoru disponuje s vonkajšou metalickou úpravou a ergonomickou, mäkčenou rukoväťou. Pokrievka je vyrobená z kvalitného termo skla s nerezovým úchytom. Panvica je vhodná na...

  do 10 prac. dní
  29,00 €
 • Kvalitná panvica z radu Granit Diamond Line je doplnená o pokrievku z tvrdeného skla s nerezovým úchytom. Disponuje s odnímateľnou rukoväťou. Panvica umožňuje aj pečenie v rúre do 220°C.

  do 10 prac. dní
  39,00 €
 • Skvelá panvica z radu Metallic Line disponuje s mramorovým, nepríľnavým povrchom, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  12,00 €
 • Praktická sada panvíc je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka a 3-vrstvového, nepríľnavého mramoru. Panvice disponuje s ergonomickou, mäkčenou rukoväťou. Pre maximálne pohodlie je sada panvíc prispôsobená na všetky druhy ohrevov,...

  do 10 prac. dní
  42,00 €
 • Skvelá grilovacia panvica z radu Gray Stone Touch Line disponuje s nerezovou rukoväťou, doplnenou o silikónové prvky, vďaka ktorým zostáva na dotyk chladná. Panvica je vhodná aj na pečenie v rúre do 220°C.

  Skladom
  25,00 €
 • Kvalitná panvica z radu Forest line je vyrobená z 3-vrstvového, nepríľnavého mramoru. Doplnená je o pokrievku z tvdeného skla s úchytom v drevenom dizajne. Disponuje s turbo indukčným dnom.

  do 10 prac. dní
  28,00 €
 • Luxusná panvica s mramorovým, nepríľnavým povrchom z radu Metallic Line je doplnená o pokrievku z kvalitného termo skla s nerezovým úchytom. Pre maximálny komfort je panvica vhodná na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  Skladom
  24,00 €
 • Panvica s mramorovým povrchom v krásnom modrom prevedení disponuje s ergonomickou, mäkčenou rukoväťou pre pohodlnejšie ovládanie. Panvica je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka. Pre maximálny komfort je vhodná na všetky druhy ohrevov,...

  do 10 prac. dní
  15,00 €
 • Skvelá panvica na palacinky v krásnom šedom prevedení z radu Metallic Line disponuje s nepríľnavým, mramorovým povrchom. Panvica je doplnená o turbo indukčné dno. Pre maximálny komfort je prispôsobená všetkým druhom ohrevu.

  do 10 prac. dní
  14,00 €
 • Panvica v modrom farebnom prevedení z radu Metallic Line disponuje s 3-vrstvovým mramorovým povrchom. Je doplnená o pohodlnú, ergonomickú rukoväť. Pre maximálny komfort je panvica prispôsobená na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  19,00 €
 • Skvelá grilovacia panvica, vyrobená z tlakovo liatého hliníka disponuje s odnímateľnou rukoväťou. Mramorový povrch umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Panvicu je možné použiť aj na pečenie v rúre do 220°C.

  do 10 prac. dní
  35,00 €
 • Luxusná panvica vo farbe burgundy z radu Metallic Line disponuje s 3-vrstvovým, nepríľnavým povrchom, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  11,00 €
 • Panvica z radu Metallic Line disponuje s 3-vrstvovým mramorovým povrchom. Panvica má ergonomickú, mäkčenú rukoväť. Pre maximálny komfort ja panvica vhodná na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  16,00 €
 • Panvica s mramorovým povrchom z radu Black Rose Collection je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka. Pre pohodlnejšie ovládanie disponuje s ergonomickou, mäkčenou rukoväťou. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevov.

  do 10 prac. dní
  17,00 €
 • Panvica na palacinky má kvalitný nepríľnavý, mramorový povrch. Disponuje s ergonomickou, mäkčenou rukoväťou. Pre maximálny komfort je panvica narvhnutá pre všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  16,00 €
 • Skvelá panvica z radu Royal Black Collection má 3-vrstvový, nepríľnavý, mramorový povrch a turbo indukčné dno. Disponuje s ergonomickou rukoväťou v nerezovom prevedení. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevu.

  do 10 prac. dní
  24,00 €
 • Skvelá WOK panvica s mramorovým, nepríľnavým povrchom umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Pre maximálny komfort je panvica prispôsobená na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  28,00 €
 • Skvelá grilovacia panvica v čiernom farebnom prevedení je vyrobená z kovaného hliníka a 3-vrstvového, nepríľnavého mramoru. Disponuje s ergonomickou, nerezovou rukoväťou a turbo indukčný dnom. Pre maximálny komfort umožňuje varenie na...

  Skladom
  26,00 €
 • Kvalitná panvica v zlatom farebnom prevedení je vyrobená z kovaného hliníka, doplnená o mramorový, nepríľnavý povrch. Disponuje s ergonomickou  rukoväťou a turbo indukčným dnom. Panvica je vhodná na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.

  do 10 prac. dní
  17,00 €
 • Luxusná panvica z radu Bronze Titan Collection, disponuje s 3-vrstvovým, nepríľnavým povrchom, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Pre maximálny komfort je panvicu možné použiť na všetky druhy ohrevov, vrátane...

  do 10 prac. dní
  20,00 €
 • Grilovacia panvica je v zlatom, matnom prevedení z kvalitného radu Bronze Titan Collection. Disponuje s nepríľnavým, mramorovým povrchom, ktorý posunie vaše varenie na nový level. Pre maximálny komfort je panvica prispôsobená na všetky...

  22,00 €
 • Skvelá panvica z radu Metallic Line disponuje so skvelými vlastnosťami. Je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka, doplnená o 3-vrstvový, nepríľnavý mramorový povrch. Panvica má ergonomickú, mäkčenú rukoväť.

  do 10 prac. dní
  15,00 €
 • Dizajnovo elegantná panvica je vyrobená z kovaného hliníku a 3-vrstvového, nepríľnavého povrchu, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Disponuje s ergonomickou, mäkčenou rukoväťou. Pre maximálny komfort je panvica...

  do 10 prac. dní
  19,00 €
137 produkty