Gorenje GI693C60XUV

Značka:
zadarmo

na objednávku

U Vás 14. 05. 2024

679,00 €

Rozšírená záruka

+1 rok

+2 roky

+3 roky

Požadovanú záruku stačí uviesť do poznámky v objednávke (podmienky)

740132


Trieda energetickej účinnosti: C, Kapacita súprav: 16 ks, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Invertorový motor PowerDrive, Počet košov: 3, Konštrukčný typ: Vstavaný, Šírka produktu: 598 mm, Výška produktu: 816 mm

Viac detailov

Získajte kapsule Finish Ultimate 60 ks ako darček k akciovým umývačkám Gorenje SmartFlex
Záruka 4 roky na vybrané modely rúr, indukčných varných dosiek, umývačiek a sporákov Gorenje zakúpených v období od 1.1.2024-30.4.2024
Akcia platí len pre fyzické osoby.
Kúpte v období od 12.4. 2024 do 16.6. 2024 umývačku UltraClean a po registrácii na https://sk.gorenje.com/ máte možnosť získať cashback až 60 €. Akcia platí len pre fyzické osoby!

Ide o vstavaný spotrebič, čelný panel na dvierkach nie je súčasťou dodávky.

Odstraňuje 99,9 % baktérií a vírusov pri ešte nižšej teplote.

Skutočný antibakteriálny účinok aj pri programoch s nižšou teplotou (napríklad Eco 55°C). Funkcia UV svetla sa aktivuje prostredníctvom novej možnosti ultrafialového žiarenia, ktoré je starostlivo umiestnené v hydraulickom systéme. Funkcia UV svetla je voliteľná a možno ju použiť pri všetkých programoch. Vďaka kombinácii programov Eco, Auto, Intenzívny, Denný, Nočný a Hygiena odstráni z poslednej oplachovej vody až 99,9 % baktérií a vírusov.

Odstraňuje 99,9 % baktérií a vírusov pri ešte nižšej teplote.

Super suchý riad.

Po umývacom cykle sa aktivuje ventilátor, ktorý odstráni všetku horúcu paru z umývačky. Vlhkosť skondenzuje a stečie na dno vane. Dvierka umývačky riadu sa automaticky len mierne pootvoria, pre vpustenie čerstvého vzduchu, čím sa účinne chránia okolité kuchynské dvierka pred horúcou parou.Prísun čerstvého vzduchu efektívne vysuší všetok riad, vrátane plastového.

Super suchý riad.

Vkladanie a vyberanie tovaru ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché.

Systém 3 košov vám poskytuje neuveriteľnú flexibilitu pre všetky vaše potreby. Stredný kôš je vybavený guličkovými ložiskami pre najtichší a najplynulejší pohyb, aký ste kedy zažili. Výškovo nastaviteľný stredný kôš s nastaviteľným košom na príbory s výškou 4 cm vám umožní vkladať a umývať riad rôznych veľkostí a tvarov. Tento systém 3 košov umožňuje umývať až 16 súprav riadu naraz.

Vkladanie a vyberanie tovaru ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché.

Perfect solution for toughest stains and highest level of dirtiness

A special upper spray arm located above the cutlery basket, which reaches every piece of cutlery and improves cleaning performance for to 30%. Additionally for the toughest stains there are two powerful and highly efficient nozzles, located in the rear part of the tub. With application of high-pressure water, they are directly targeting the hardest stains, perfect for cleaning pots, pans and baking trays.

Perfect solution for toughest stains and highest level of dirtiness

Párty pre dvoch alebo dvanástich - riad bude dokonale čistý

Program na umývanie riadu, ktorý ušetrí až 50 % energie jednoduchou detekciou špinavého riadu. Špeciálne senzory zákalu vody rozpoznajú špinavý riad a upravia dĺžku hlavného umývacieho cyklu a teplotu vody pre umývací cyklus, ktorá sa môže pohybovať v rozmedzí od 45 do 65 °C. Automatický program je preto vždy najoptimálnejším a energeticky najúčinnejším spôsobom umývania riadu.

Párty pre dvoch alebo dvanástich - riad bude dokonale čistý

Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché

Jednoduché, rýchle a pohodlné vkladanie a vykladanie riadu vďaka hladko posuvným vodidlám v hornom koši s guľôčkovými ložiskami.

Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť

Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, zatiaľ čo vy podávate dezert. Keď si zvolíte hodinový program spolu s funkciou SpeedWash, umývačky Gorenje umyjú riad už za 15 minút. Ideálne pre väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť

Nový výkonný bezkomutátorový invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s výrazne menšou hlučnosťou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť

Perfektné riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia

Nové modely umývačiek riadu Gorenje majú dokonalé riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia: dve výkonné a vysoko účinné trysky, umiestnené v zadnej časti vane. Vysokotlakové trysky sa zameriavajú priamo na tie najtvrdšie škvrny, ideálne na umývanie hrncov, panvíc a plechov na pečenie.

Perfektné riešenie pre najodolnejšie škvrny a najvyššiu úroveň znečistenia

Perfektný prehľad

Premyslené umiestnenie LED osvetlenia elegantne osvetľuje vnútorný priestor umývačky riadu, čo umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie.

Perfektný prehľad

Perfektné miesto pre poháre na víno

Poháre na víno umiestnite do špeciálne navrhnutých držiakov na poháre v spodnom a hornom koši. Sú opatrené špeciálnym gumovým materiálom, ktorý bezpečne upevní poháre so stopkou. Ich flexibilita a deliteľnosť umožňuje umiestnenie rôzneho počtu pohárov.

Perfektné miesto pre poháre na víno

Nemusíte sa obávať pretečenia

S bezpečnostnou funkciou AquaStop je možné umývačku riadu nechať v prevádzke v noci, ako aj vo vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

Nemusíte sa obávať pretečenia

Prispôsobené každému jednému hrncu

Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Vďaka tomu je interiér vašej umývačky riadu úplne nastaviteľný podľa vašich aktuálnych potrieb.

Prispôsobené každému jednému hrncu

Bezchybná prevádzka filtra

Preplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú bezchybnú prevádzku filtra a výrazne nižšiu potrebu čistenia.

Bezchybná prevádzka filtra

Šetrné umývanie aj pre krištáľové poháre

Vďaka tomuto špeciálne vyvinutému programu na sklo sa umývačky Gorenje UltraClean postarajú o všetko vaše sklo. Vzhľadom na nižšiu teplotu umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľových pohároch.

Šetrné umývanie aj pre krištáľové poháre

Vyššia teplota, nižšia spotreba

Umývačky riadu Gorenje je možné napojiť aj na horúcu vodu (max. 70 °C) namiesto studenej. Voľba pripojenia horúcej vody skracuje dobu trvania programu a znižuje spotrebu elektrickej energie umývačky riadu. Ekologické a rozpočtové riešenie pre vašu rodinu.

Vyššia teplota, nižšia spotreba

Starostlivo navrhnutý interiér

Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre jednoduché nakladanie. Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Stojan na taniere v spodnom koši sa dá jednoducho zložiť. Príbory možno perfektne usporiadať na špeciálnom podnose, kde sú umiestnené oddelene pre dokonalé výsledky umývania a sušenia. Každý detail je starostlivo navrhnutý pre čo najjednoduchšiu manipuláciu.

Starostlivo navrhnutý interiér

Šetrite energiou

Keď zvolíte ECO program, váš spotrebič použije nižšie teploty umývania a minimalizuje množstvo potrebnej vody, pričom stále dosiahne účinné odstránenie nečistôt.

Šetrite energiou

Tak flexibilný, ako bude váš čas

Umývačky riadu Gorenje UltraClean ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 súprav naraz. Plne flexibilný interiér umožňuje rôzne možnosti nakladania, použitie je jednoduché a môžete usporiadať naozaj ultimátnu párty!

Tak flexibilný, ako bude váš čas

Up to 30% better cleaning results

The additional spray arm, located at the top of the dishwasher, ensures better water coverage and through rinsing for up to 30 % better cleaning results. All dishes and cutlery will always be washed to perfection.

Up to 30% better cleaning results

Šetrite peniazmi

Vďaka novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam kombinujú umývačky riadu Gorenje vynikajúce výsledky umývania a sušenia s veľmi nízkou spotrebou energie.

Šetrite peniazmi

Minimalistický zásobník s posuvným uzáverom

Nové umývačky riadu Gorenje sú vybavené minimalistickým zásobníkom umývacieho prostriedku s posuvným uzáverom, takže tableta sa vysunie potichu. Zásobník sa ľahko čistí a poskytuje lepšie dávkovanie a umývanie pre všetky druhy riadu.

Minimalistický zásobník s posuvným uzáverom

Veľmi tiché umývanie v noci

S nočným programom je nová umývačka Gorenje o 2 dB tichšia ako pri štandardnom programe. Váš riad bude ráno čistý a váš spánok zostane nerušený.

Veľmi tiché umývanie v noci

Čistý riad, nižší účet za elektrinu

Funkcia na neskoršie spustenie umývačky vždy, keď je to najvhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Riad bude dokonale umytý práve vtedy, keď ho budete potrebovať.

Čistý riad, nižší účet za elektrinu

Nie je hlasnejšia než šepot

Najlepšie umývačky riadu Gorenje UltraClean fungujú na úrovni hluku, ktorá sa rovná šepkanému rozhovoru medzi dvoma ľuďmi. Tichý chod je výsledkom špeciálnej zvukovej izolácie, účinných motorov, kvalitných materiálov a inovatívnych riešení umývacieho systému.

Nie je hlasnejšia než šepot

Flexibilita na dosah ruky

Nastaviteľná horná zásuvka funguje ako zásobník na príbory, bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

Flexibilita na dosah ruky

Jednoduchý výber správneho programu

Ergonomicky navrhnutý ovládací panel poskytuje vynikajúci prehľad a kontrolu nad procesom umývania a zvolenými nastaveniami. Umožňuje jednoduchý výber programu a ďalších špeciálnych funkcií a nastavení.

Jednoduchý výber správneho programu

Neustály prehľad o stave vašej umývačky

Mať kontrolu a neustále informácie o tom, čo sa deje s vašou umývačkou riadu, je skutočne upokojujúce.

Neustály prehľad o stave vašej umývačky

Aktuálne informácie o činnostiach vašej umývačky

Doprajte si pokoj a nechajte aplikáciu upozorniť vás na všetky činnosti vašej umývačky. Dostávajte upozornenia o dokončení umývacieho cyklu, aj keď sa minie umývací prostriedok (v závislosti od modelu) alebo soľ, ako aj v prípade výpadku prúdu či akéhokoľvek druhu poruchy.

Aktuálne informácie o činnostiach vašej umývačky

Jednoduché ovládanie vašej umývačky odkiaľkoľvek

Zabudli ste pri odchode z domu spustiť umývačku? Nevadí, s aplikáciou ju spustíte jednoducho odkiaľkoľvek. Zapnite umývačku, vyberte program, aktivujte požadované funkcie a užívajte si život.

Jednoduché ovládanie vašej umývačky odkiaľkoľvek

Technické detaily

Základné informácie

 • Skupina výrobkov: Umývačka riadu
 • Trieda energetickej účinnosti: C
 • Trieda emisií hluku: B
 • Produktová línia: SUPERIOR LÍNIA
 • Materiál ostrekovacieho ramena: Plast

Účinnosť

 • Účinnosť umývania: A
 • Účinnosť sušenia: A
 • Motor: Invertorový motor PowerDrive
 • Spotreba vody v litroch na cyklus: 9.6 l
 • Maximálna teplota vstupnej vody: 70 °C
 • Spotreba el. energie/cyklus - program Eco: 0.76 kWh
 • Spotreba el. energie/100 cyklov: 76 kWh
 • Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby): 0.49 W
 • Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W): 3.99

Ovládanie

 • Možnosť ovládania cez Wi-Fi: Áno, integrovaná
 • Ovládanie: Dotykom
 • Indikátor konca umývania: Svetelný - zvukový signál (na ovládacom paneli)
 • Odloženie štartu: 0-24 h
 • Tablety 3v1: Áno

Programy

 • Umývacie programy:
  • Intenzívne umývanie
  • Auto program
  • ECO program
  • Program hygiena
  • Krištáľové sklo
  • 1h umývanie
  • Nočné umývanie
 • Schopnosť vytvárať vlastné programy: Programová pamäť
 • Teploty umývania (°C): 40/45/50/55/60/65/70
 • Dĺžka trvania Eco programu: 200 min

Vlastnosti

 • Kapacita súprav: 16 ks
 • Systém horného koša: MultiClack - mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu
 • SlidingDoor systém posúvnych dverí: Nie
 • Nastaviteľný záves otvárania dverí: Nie
 • Vnútorné osvetlenie: Áno
 • LedLight stavové svetlo na podlahu: Nie
 • Ďalšie vlastnosti:
  • Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
  • TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu
  • Samočistiaci program
  • ExtraHygiene s UV technológiou
  • Ionizátor
 • Ionizátor vzduchu: Áno
 • Senzory:
  • Senzor hladiny vody
  • Senzor čistoty vody
 • AutoDose systém - automatické dávkovanie umývacieho prrostriedku: Nie
 • CleanZone zóna intenzívneho umývania: Áno
 • SmartDry inteligentné sušenie: Áno

Výbava

 • Počet košov: 3
 • Horný kôš:
  • 2 široké stojany na nože
  • 4 držiaky na poháre
  • Deliteľné držiaky tanierov
  • Držiak vínových pohárov z TPE
  • Skladacie držiaky tanierov
  • Jeden skladací držiak na sklo
  • Vodiace lišty s guľôčkovými ložiskami
  • Skladací/deliteľný ľavý držiak pohárov
  • Sklápací pravý držiak na vínové poháre
  • Sklápací ľavý držiak na vínové poháre
  • Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele
  • Rukoväť
  • Široká mriežka v koši
 • Spodný kôš:
  • Pevná mriežkovaná základňa
  • Rukoväť
  • Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele
  • Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov
  • Sklopná / deliteľná zadná polica na víno
  • Vyššia zásuvka s hrubým vodorovným mriežkovaním vpredu hore
  • 4 sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov
 • Horná zásuvka:
  • Deliteľné a odnímateľné
  • S teleskopickými pojazdami
  • Rukoväť
  • Rukoväť s logom z nehrdzavejúcej ocele
  • Odnímateľné
  • Bez loga

Bezpečnosť

 • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
 • Servisná diagnostika: Áno
 • Materiál vane: Nerezová oceľ

Technické informácie

 • Úroveň hluku dB (A) re 1 pW: 39
 • Pohotovostný režim pri pripojení do siete: 1.99 W
 • Možnosť nastavenia výšky: 74 mm
 • Šírka produktu: 598 mm
 • Výška produktu: 816 mm
 • Hĺbka produktu: 575 mm
 • Minimálna šírka otvoru pre zabudovanie: 600 mm
 • Minimálna výška otvoru pre zabudovanie: 820 mm
 • Minimálna hĺbka otvoru pre zabudovanie: 575 mm
 • Šírka zabaleného výrobku: 640 mm
 • Výška zabaleného výrobku: 880 mm
 • Hĺbka zabaleného výrobku: 665 mm
 • Brutto hmotnosť: 36.5 kg
 • Netto hmotnosť: 34.5 kg
 • Elektrické napätie: 220-240 V
 • Kód produktu: 740132
 • EAN kód: 3838782656088
SPOTREBIČE GORENJE PRE SLOVENSKÝ TRH SO ZÁRUKOU A AUTORIZOVANÝM SERVISOM

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom spotrebičov značky Gorenje pre slovenský trh. Na všetky spotrebiče máte možnosť po dobu zakonnej záruky bezplatne využívať autorizovaný záručný servis priamo u Vás doma bez potreby zasielať tovar späť k do nášho obchodu.

Pokiaľ máte záujem kúpiť tento spotrebič v inom obchode overte si akým spôsobom realizuje vybavenie reklamácie. Zasielať spotrebič na opravu späť do obchodu a čakať na vybavenie reklamácie je nepríjemné. U nás sa Vám to nestane.