Liebherr Wpbl 5001

Značka:
zadarmo

do 5 prac. dní

U Vás 24. 07. 2024

1 479,00 €

993845251


Vinotéka klimatizovaná, objem 385l, FreshAir filter, max.počet fliaš Bordeaux 0,75l- 196 ks, materiál políc: bukové drevo, počet úložných plôch 5, TempProtectPlus, Humidity Control, SmartDevice ready, 1-zónová, Rozsah teplotných zón: +5 až +20°C, Izolačné sklenené dvere s rámom, zámok, Čierná.Digitálny ukazateľ teploty, LED osvetlenie

Viac detailov

Predĺžená záruka 5 rokov alebo 10 rokov na vybrané modely chladničiek a mrazničiek LIEBHERR ZADARMO!
Predĺžená záruka platí pre fyzické aj právnické osoby po registrácii.

VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji

VibrateSafe

Drevená polička, výškovo nastaviteľná

Elegantné a sofistikované. Tieto poličky z bukového dreva sú navrhnuté tak, aby minimalizovali vibrácie. Tiež umožňujú skladovať víno v horizontálnej polohe a vďaka ich ergonomickému tvaru sa fľaše ľahko ukladajú, prekladajú aj vyberajú. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že drevo dýcha a dokáže v sebe uložiť menší objem vody, čo je ideálne na udržiavanie mikroklímy a dlhodobé skladovanie.

Drevená polička, výškovo nastaviteľná

UVProtect Plus

Trojitá ochrana. Skladovacie chladničky na víno so sklenenými dverami ponúkajú pri dlhodobom skladovaní bezkonkurenčnú ochranu pred UV žiarením: tri ochranné vrstvy pozostávajúce z tónovaného skla a dvojitej vrstvy vákuovo naneseného kovu. Táto vrstva známa ako Low-E ponúka vašim vínam vysoko účinnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.

UVProtect Plus

Nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša skladovacia chladnička na víno Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.

Nastavenie presnej teploty

Pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.

Pomoc pri nakladaní EasyFill

Filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.

Filter FreshAir z aktívneho uhlia

Dotykový displej

Ovládanie skladovacej chladničky na víno je ľahšie ako mladé víno. Vďaka vysokokvalitnému dotykovému LC displeju je výber funkcií hračka. Položky v ponuke sú prehľadne zoradené a vybrať sa dajú jemným ťuknutím. A ak chcete skontrolovať aktuálnu teplotu, stačí sa vám pozrieť na displej, kde je neustále zobrazená.

Dotykový displej

Skladovanie bez vibrácií

Dokonca aj malé otrasy môžu rušiť víno pri zrení a zabrániť usadeniu trieslovín. Špeciálne vyvinuté kompresory s mimoriadne nízkymi vibráciami sa pri všetkých chladničkách na víno postarajú o jeho šetrné uskladnenie.

Skladovanie bez vibrácií

Ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.

Ideálna vlhkosť vzduchu

2 výškovo nastaviteľné pätky

Pre maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša skladovacia chladnička na víno optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky skladovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.

2 výškovo nastaviteľné pätky

Detská poistka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby zabránila neúmyselnému vypnutiu spotrebiča. Ak je detská poistka zapnutá, je zobrazená symbolom na ovládacom paneli.

Detská poistka

Zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.

Zámok displeja s bezpečnostným kódom

Poplach v prípade otvorených dverí

Zabudli ste zavrieť dvere? Ak dvere na vašej skladovacej chladničke na víno zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa poplach. Tento dostatočne hlasný výstražný zvuk sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať tak ideálne podmienky na uskladnenie svojich vín.

Poplach v prípade otvorených dverí

Rukoväť, čierna

Zažite rovnaké potešenie ako pri otvorení fľaše aj pri otvorení dverí vďaka elegantnej čiernej rukoväti. Na jej dizajne sa podieľalo mnoho rúk, aby padla ako uliata a príjemne sa držala. Sme si istí, že budete svoju skladovaciu chladničku na víno GrandCru používať s radosťou.

Rukoväť, čierna

HumiditySelect

Korky sa vám už nerozpadnú. S funkciou HumiditySelect môžete na displeji modelov GrandCru nastaviť úroveň vlhkosti. Na výber máte dve možnosti: štandardnú vlhkosť alebo vysokú vlhkosť. Je to mimoriadne jednoduché a vašim vínam to prospeje, pretože vďaka optimálnej vlhkosti zostanú korky vlhké a fľaše pevne uzavreté.

HumiditySelect

Stropné LED osvetlenie

Nájdite svoje obľúbené víno raz-dva. Naše modely s plnými dverami majú stropné LED osvetlenie, ktoré osvetľuje celý interiér a vašu zbierku vín predvádza v ideálnom svetle. LED diódy sú umiestnené hneď vpredu, aby žiadna fľaša nezostala v tieni. A modely so sklenenými dverami majú osvetlenie na prezentáciu, vďaka ktorému vaše vína vyniknú aj pri zatvorených dverách.

Stropné LED osvetlenie

Mechanický zámok dverí, s možnosťou dovybavenia

Strážte svoje poklady. Zbierky vín zvyčajne predstavujú aj cenné investície a preto by ste ich tak aj mali chrániť. Skladovaciu chladničku na víno GrandCru môžete doplniť mechanickým zámkom dverí a získať tak plnú kontrolu nad tým, kto má k vašim drahocenným vínam prístup.

Mechanický zámok dverí, s možnosťou dovybavenia

Ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.

Ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Poplach v prípade výpadku elektrického prúdu

Dokonalá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno ponúkajú rovnaké ideálne podmienky na správne skladovanie cenných zbierok ako vínne pivnice. Kedykoľvek však môže dôjsť k výpadku elektrického prúdu, a preto majú všetky naše spotrebiče funkciu poplachu, ktorá vás na to upozorní. Ak sa stane niečo vážne, vždy o tom budete vedieť.

Poplach v prípade výpadku elektrického prúdu

Osvetlenie na prezentáciu

Predveďte svoje vína v tom najlepšom svetle vďaka osvetleniu na prezentáciu skladovacej chladničky. Pri modeloch so sklenenými dverami môžete svetlo nechať zapnuté aj po ich zatvorení. Vďaka tomu na seba vaša zbierka vín vždy upúta pozornosť. Intenzitu osvetlenia môžete manuálne upraviť v aplikácii SmartDevice, ako aj na displeji.

Osvetlenie na prezentáciu

Zadný panel: kov, grafitová sivá

Interiér hodný vašich vín. Vďaka kombinácii drevených poličiek a elegantného zadného kovového panela v grafitovej sivej farbe vyzerá interiér skladovacej chladničky na víno GrandCru pôsobivo, a to aj prázdny. Tento zadný panel nemá iba dizajnovú funkciu. Tiež sa stará o sofistikovanú cirkuláciu vzduchu a štýlovým spôsobom izoluje vaše vína od technológií ukrytými za ním.

Zadný panel: kov, grafitová sivá

Vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky skladovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša skladovacia chladnička na víno dokonalá a hygienicky čistá.

Vymeniteľné tesnenie dverí

SabbathMode

Počas sabatu sa odpočíva, a to isté platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš model Liebherr to berie do úvahy. V režime SabbathMode sú všetky svetlá v chladničke na temperovanie vína Vinidor vypnuté, rovnako ako všetky zvuky a displej. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.

SabbathMode

Dvere so samozatváracím mechanizmom SelfClosing Door a uľahčeným ukladaním EasyFill

Keď dvere skladovacej chladničky na víno otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing ich automaticky zavrie a váš drahocenný výber vín zostane nepoškodený. Otvorte dvere chladničky nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš.

Dvere so samozatváracím mechanizmom SelfClosing Door a uľahčeným ukladaním EasyFill

Doplnkové príslušenstvo SmartDeviceBox

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Chladnička na temperovanie vína Vinidor sa dá vďaka príslušenstvu SmartDeviceBox rýchlo pripojiť do siete. Môžete tak naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.

Doplnkové príslušenstvo SmartDeviceBox

Teplotný alarm

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to teplotný alarm upozorní zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.

Teplotný alarm

TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.

TempProtect Plus

Miska na vodu

Získajte ideálnu vlhkosť vzduchu aj v suchých podmienkach vďaka miske na vodu, ktorá sa jednoducho inštaluje. Pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť v spotrebiči tým, že zhromažďuje vodu z jeho vnútra, prípadne ju môžete podľa pokynov naplniť sami. Vďaka tomu vaša zbierka vín zostane v ideálnych podmienkach v každom prostredí

Miska na vodu

Technické detaily

Všeobecné informácie o produkte

 • Skupina produktov: Skladovacia chladnička na víno
 • GTIN: 9005382243916
 • Klasifikácia: GrandCru

Výkon a spotreba

 • Trieda energetickej efektivity: F
 • Spotreba energie za 24 hodín:
  • 0,309 kWh / 24 h
  • 0,295 kWh / 24 h
 • Spotreba energie za rok: 113 kWh/ročne
 • Klimatická trieda:
  • SN-ST
  • SN-ST
 • Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom: C
 • Prípojná hodnota: 1,5 A
 • Napätie: 220-240 V ~
 • Frekvencia: 50/60 Hz
 • Hladina hluku: 38 dB

Rozmery a hmotnosť

 • Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka: 168,4 / 59,7 / 76,3 cm

Riadenie a funkcie

 • Ovládanie: dotyk
 • Regulovateľné chladiace okruhy: 1
 • Teplotné zóny: 1
 • Varovný signál pri poruche: Optický a zvukový
 • Poplach pri výpadku spotrebiča: možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
 • Elektronický zámok dverí:
 • AlarmLightAmplifier: možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
 • Nastavenie jazyka: možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
 • SabbathMode: možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
 • Riešenie zosieťovania *: dodatočne vybaviteľné
 • Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti: +5 °C až +20 °C
 • Ukazovateľ teploty: priečinok na víno
 • Dverový poplach priečinka na víno: Optický a zvukový
 • Detská poistka:

Priečinok na víno

 • Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l **: 196
 • Nastaviteľný rozsah teploty: +5 °C až +20 °C
 • Anzeige Luftfeuchtigkeit:
 • Regulácia vlhkosti: HumiditySelect
 • Osvetlenie: LED stropné osvetlenie
 • Stmievateľné:
 • Trvalo zapojiteľné:
 • Skladovanie fliaš: drevené poličky
 • Počet odkladacích plôch: 5
 • Výškovo nastaviteľné police:
 • Nádrž na vodu:
 • Sommeliere board:
 • Flaschenpresenter:
 • Art des Zonentrenners:
 • Zámok: možnosť dodatočného mechanického vybavenia
 • Filter FreshAir: na zadnom paneli
 • Chladenie cirkulačným vzduchom:

Dizajn a materiály

 • Suchá zadná stena:
 • Farebný, suchý zadný panel: Antracitový
 • Materiál suchá zadná stena: Oceľ
 • Farba krytu: Čierny
 • Materiál bočných stien: Oceľ
 • Farba dverí: Čierny
 • Materiál dverí: izolačné sklenené dvere
 • Materiál vnútornej nádoby: Plastová, grafitová sivá
 • Materiál políc: drevená vyťahovacia polička
 • Rukoväť: Plastová rukoväť čierna

Postavenie a inštalácia

 • Samozatváracie dvere:
 • SoftSystem:
 • Doraz dverí: vpravo s možnosťou výmeny
 • Zmena strany otvárania dverí: možná samostatne
 • Uhol otvorenia dverí:
 • Vymeniteľné tesnenie dverí:
 • Prepravné rúčky: Vzadu
 • Prepravné valčeky vzadu:
 • Vetranie: ppredné vetranie
 • Typ zástrčky: Euro
 • Pripojovací kábel (dĺžka): 2.000 mm

Špecifikácie

 • Objem chladiacich častí: 385 l
 • Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka (s obalom): 1.742,0 / 615,0 / 850,0 mm
 • Hmotnosť (bez balenia): 83 kg
 • Hmotnosť (s balením): 90 kg
 • Celkový objem ***: 385 l
 • Užitočný objem časť na víno: 384 l
SPOTREBIČE LIEBHERR PRE SLOVENSKÝ TRH SO ZÁRUKOU A AUTORIZOVANÝM SERVISOM

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom spotrebičov značky Liebherr pre slovenský trh. Na všetky spotrebiče máte možnosť po dobu zakonnej záruky bezplatne využívať autorizovaný záručný servis priamo u Vás doma bez potreby zasielať tovar späť k do nášho obchodu.

Pokiaľ máte záujem kúpiť tento spotrebič v inom obchode overte si akým spôsobom realizuje vybavenie reklamácie. Zasielať spotrebič na opravu späť do obchodu a čakať na vybavenie reklamácie je nepríjemné. U nás sa Vám to nestane.